WP PIVO.CZ

30. 6. 2020

WordPress pivo online #5

WordPress piva jsou tradiční a neformání setkání lidí s WordPress komunity. Typicky se koná každou poslední středu v měsíci.
Vítáni jsou všichni, kteří mají rádi WordPress stejně jako my – ať jste HTML kodér, programátor, marketér nebo správce stránek, které na WordPressu běží. Sedneme si a pohovoříme o tom, co děláte, co děláme my, proč a jak. Vyměníme si zkušenosti, znalosti i nápady na to, jak dělat něco lépe nebo jinak. Není důležité, jakou úroveň znalostí máte a zda přijdete pouze poslouchat a něco nového se dozvědět.

Protože to na fyzické WP pivo ještě nějakou dobu nevypadá, pojďte si s námi sednout alespoň virtuálně a zúčastnit se třetího online srazu české wordpressové komunity.

📢 Program (anotace níže):
– 18:30 Úvodní slovo a novinky ze světa WordPressu (Karolína Vyskočilová)
– 18:50 Oxygen - builder pro ty, co se nebojí CSS a PHP (Vladimír Smitka)
– 19:30 Jak v Divi pracovat efektivně s theme builderem (Miroslav Bartík)
– 20:10 “Afterparty” - call

💡 Oxygen - builder pro ty, co se nebojí CSS a PHP (Vladimír Smitka, Lynt)
Představení relativně nového builderu Oxygen a několika způsobů jak s ním efektivně pracovat. Výhody a nevýhody, principy, best practices a ekosystém doplňků.

💡 Jak v Divi pracovat efektivně s theme builderem (Miroslav Bartík, Webspecialista)
Podíváme se, jak si usnadnit práci při tvobě webu na Divi. Zaměříme se na práci s theme buildem a globálními Presety a ukážeme si, jak pomocí importu/exportu layoutů a sekcí v rámci Divi knihovny přenášet připraven prvky napříč různými projekty.


🖐Chcete přednášet na příštím WP pivu? Rádi vás uslyšíme, napište nám na wppivo@naswp.cz nebo se ozvěte v průběhu večera.

Setkání WordPress pivo a další komunitní akce pro vás organizují dobrvolnící z NášWP.
U zrodu těchto komunitních akcí stálo studio brilo.team
Sledujte nás na sociálních sítích: