WP PIVO.CZ

31. 01. 2024

WordPress pivo Praha #35 - naživo!

WordPress piva jsou tradiční a neformání setkání lidí s WordPress komunity. Typicky se koná každou poslední středu v měsíci.
Vítáni jsou všichni, kteří mají rádi WordPress stejně jako my – ať jste HTML kodér, programátor, marketér nebo správce stránek, které na WordPressu běží. Sedneme si a pohovoříme o tom, co děláte, co děláme my, proč a jak. Vyměníme si zkušenosti, znalosti i nápady na to, jak dělat něco lépe nebo jinak. Není důležité, jakou úroveň znalostí máte a zda přijdete pouze poslouchat a něco nového se dozvědět.

📢 První letošní. S kým se uvidíme?

U Hubatků: Rezervace na jméno "Mareš". Pokud nás nebudete moci najít, zavolejte na 737 87 87 26.


WP pivo zas o znovu, ale tentokrát se budeme bavit konkrétně o únorovém meetupu. Chceme v Praze sraz a pár přednášek k tomu. Téma se dozvíš na místě. Chceš přidat do diskuze? Řešit vlastní WordPress problém / dotazy? Nebo rovnou nabídnout vlastní přednášku?

Sejdeme se https://www.uhubatku.cz/, což je hned vedle metra Vysočanská na trase B. Potvrď událost, musíme rezervovat předem dostatek místa. Budeme se těšit.


🖐 Chcete přednášet na příštím WP pivu? Rádi vás uslyšíme, napište nám na wppivo@naswp.cz nebo se ozvěte v průběhu večera.

Setkání WordPress pivo a další komunitní akce pro vás organizují dobrvolnící z NášWP.
U zrodu těchto komunitních akcí stálo studio brilo.team
Sledujte nás na sociálních sítích: